CLUBCARD 

od 1. ledna 2018 měníme název na KLIENTSKÁ KARTA

Středisko společných činností AV ČR, v. v. i., které je provozovatelem Zámeckého hotelu Třešť, poskytuje v rámci zajišťování infrastruktury výzkumu a vývoje pro pracoviště AV ČR a širokou veřejnost množství různorodých služeb.  

Je nám velikou ctí, že se účastníte věrnostního programu Zámeckého hotelu Třešť a že využíváte našich služeb. Zkušenost uplynulých let nás přiměla se zamyslet a za Vaši věrnost a přízeň Vás v dalších letech odměňovat. Jinými slovy - čím více návštěv u nás učiníte, tím více Vás odměníme. Při každé návštěvě Vám na Vaši kartu přičteme body, za které budete moci čerpat další výhody. O těchto výhodách Vás budeme v průběhu roku informovat. Stav Vašeho konta budete moci průběžně sledovat na webové adrese www.njoycard.cz.  

Dne 31. 12. 2017 bude ukončena platnost všech karet s názvem CLUBCARD a od 1. 1. 2018 budeme přijímat pouze platové karty s názvem KLIENTSKÁ KARTA 20%. Pokud jste našimi členy, uvedli jste na sebe kontaktní adresu a udělili nám souhlas se zpracováním osobních údajů, Vám všem by měla být nejpozději do 30. 11. 2017 doručena nová karta. Pokud se tak nestalo, kontaktujte nás na telefonu 567 224 247, nebo na e-mailu: recepce@zamek-trest.cz.  

 

VZOR CLUBCARD - platnost do 31.12.2017                                     VZOR KLIENTSKÁ KARTA

Clubcard - členská karta v Zámeckém hotelu Třešť na Vysočině      Klientská karta - členská karta v Zámeckém hotelu Třešť na Vysočině

 

 

 

 

Věříme, že rádi využijete námi nabízených služeb, ať již pro soukromé, či firemní účely.

Členství v klubu

Primárně je členství určeno pro obyvatele z blízkého okolí. Jmenovitě se jedná o mikroregiony Třešťska, Telčska, Jemnicka a Dačicka, ale spadá sem také region Jihlavska. Dále je členství určeno pro ty, kteří nás navštěvují pravidleně, ale také pro firmy, které u nás na základě smlouvy / dohody odeberou určitý objem služeb. Pokud si nejste jistí, jestli splňujete některou z podmínek, kontaktujte nás na telefonu 567 224 247, nebo na e-mailu: recepce@zamek-trest.cz.

Zaregistrujte se do klubu a získejte výhodné slevy na ubytování, konzumaci v restauraci a další hotelové služby.

Jak se stát členem klubu?

  • Navštivte naši restauraci, hotel, či wellness
  • Na recepci vyplňte kontaktní formulář a udělte nám souhlas se zpracováním nezbytných osobních údajů
  • Na počkání Vám vystavíme KLIENTSKOU KARTU, kterou můžete okamžitě použít 

 

KLIENTSKÁ KARTA se prozatím nevztahuje na služby, které jsou v pronájmu - masáže, kosmetika, pilates. Dále se nevztahuje na již zlevněné nabídky. Více informací Vám poskytneme na recepci hotelu, telefon 567 224 247.

Užívejte si členství, které se vyplatí!

Těšíme se na vaši návštěvu.