Nabídka pro rodiny s dětmi

Hrají si Vaše ratolesti na princezny na zámku nebo na bájné prince, kteří bojují se sedmihlavým drakem? Splňte jim sen a dopřejte jim, aby se alespoň o víkendu cítily jako v pohádce. Užijte si s celou rodinou víkendový pobyt na zámku, ze kterého si Vy i děti odvezete nezapomenutelné zážitky. Těšíme se na Vás v Zámeckém hotelu Třešť!

Zámecký hotel Třešť je vhodný jak pro zimní, tak i letní prázdninové a víkendové pobyty. V prostorných pokojích a apartmánech a se budete Vy i Vaše děti cítit doslova jako na zámku. Pro nasbírání spousty zážitků, které budou Vaše děti nadšeně líčit svým kamarádům, stačí i pár dní – přijeďte k nám s celou rodinou na víkendový pobyt na zámku. Najdete nás v srdci nádherné krajině Vysočiny, pouze 15 minut jízdy autem od Jihlavy.

Během víkendového pobytu u nás na zámku můžete s dětmi vyrazit třeba do lesoparku o rozloze 16 hektarů. Nebo si naplánujte výlet po jedné z mnoha okolních cyklistických i turistických tras. Na své si přijdou milovníci náročnějších túr i vyznavači poklidných procházek. A pokud chcete zůstat v areálu Zámeckého hotelu Třešť, můžete si s dětmi zahrát třeba minigolf a pétanque nebo zadovádět na hřišti na malou kopanou a volejbal. A pro ty nejmenší máme samozřejmě i dětské hřiště.

Děti jsou nejen radost, ale i starost, to my dobře víme. Proto se můžete se svojí drahou polovičkou v hlídání prostřídat a užít se ničím nerušené chvilky v našem wellness. Nechte se hýčkat rukama našich zkušených masérek a zapomeňte na pár minut na starosti všedních dnů. A pokud chcete masáž dopřát i svým dětem od 3 měsíců, zajistíme pro Vás profesionální dětskou masérku. V Zámeckém hotelu Třešť jsme připraveni pro Vás naplánovat dokonalý víkendový pobyt na zámku pro Vás i celou Vaši rodinu.

 
Abychom více přiblížili možnost pobytu a relaxace v našem hotelu i Vám, rodinám s dětmi, nabízíme Vám následující slevy:

  • Děti do 3 let mají ubytování zdarma
  • Děti do 6ti let mají 50% slevu na ubytování
  • Děti do 15 let mají 25% slevu na ubytování

Slevy se nevztahují na rekreační pobyty.