Reference

Rádi bychom se s Vámi podělili i o některé ohlasy našich hostů

 

4. 10. 2017

Dobrý den,

v období 22 - 24. 9. jsem prožil se svými přáteli v Zámeckém hotelu v Třešti víkendový pobyt. Dovolte mi, bych poděkoval všem, kteří se o nás  starali. Setkal jsem se už od objednávky pobytu s ochotou, úslužností a po příjezdu doplněno jen milým úsměvem. Platí to jak o dámy na recepci, tak o personálu v restauraci. Každé přání jako by bylo již předem splněno. A přestože venku panoval zrovna škaredý víkend, naplněný chladem a deštěm, znamenající nevhodnou dobou k výletu po okolí, připadal jsem si já a mí přátelé u vás opravdu jako na zámku, jako bychom po zavření dveří vešli do jiného světa naplněného sluncem.

Vlastní prostory hotelu zaslouží obdiv, neboť rekonstrukce nebyla určitě záležitostí jednoduchou.

Ještě jednou děkuji i za své přátele a rád doporučím pobyt u Vás našemu okolí.

Přeji hodně spokojených hostů.

Zdraví Josef David z Pacova

 

2. 10. 2017

Vážená paní obchodní manažerko, paní Lehnýřová.

Chtěl bych Vám tímto velmi poděkovat za nádherný a excelentní pobyt ve Vašem milém zámeckém hotelu. Od vstřícného a  vždy ochotného personálu, přes pokoj a jeho vybavení i výhled, po výborné jídlo s příjemným personálem , se kterým jsme se setkávali jak při večeřích, tak při snídaních, …… a to nemluvím o wellness. Byli jsme navíc obdaření skvělým počasím.

Dovolte mi ještě jednou nejen poděkovat, ale pogratulovat k chodu hotelu.

Pokud by někdy bylo možné Vás opět navštívit, byli bychom velmi rádi.

Srdečně a v úctě

Hejlek ( Kristina a Aleš Hejlkovi)

 

28. 8. 2017

Dobrý den Ivo,

chci Vám poděkovat za skvělý pobyt. Loni jsme u Vás měli naprosto dokonalou a bezchybnou svatbu a tudíž už jsme věděli, že přístup Váš i personálu je naprosto užasný. Přesto pobyt předčil naše očekávání!

Jsem ráda,  že tento skvělý přístup není vyhrazen jen svatebním hostinám, ale že se týká všech návštěvníků. Letos jsme k Vám přijeli oslavit naše výročí svatby a jsem si více než jistá, že nás tam budete mít každý rok :-) Profesionalita a vstřícnost personálu předčila mé očekávání, všichni jsou milí, ochotní, usměvaví, prostě úžasné. I to příspívá k tomu, že si u Vás člověk opravdu může odpočinout, vyčistit hlavu, úplně vypnout a načerpat síly a pozitivní energii a zapomenout na starosti všedních dní.

Co nás velice mile překvapilo byl uvítací dopis, čokoládové pralinky a šampaňské na pokoji, velice si Vašeho přístupu vážíme (dopis jsem si na památku odvezla:-)) a rádi se k Vám budeme každý rok vracet. Měli jsme tentokrát možnost vyzkoušet i Vás miniwelness a je také perfekní, jako ostatně asi vše ve Vašem hotelu. Jídlo v restauraci bylo také naprosto dokonalé, lepší carpaccio jsme asi nikdy nejedli. Jediné, co by snad bylo možné vytknout kdyby člověk měl hledat nějakou malinkou chybičku v té dokonalosti, a co jsem i četla na Vašich recenzích na internetu, je snad opravdu jen ta ranní káva u snídaně :-) 

Ještě jednou děkujeme a těšíme se zase na rok :-) 

S pozdravem a přáním krásného dne,

Tereza

 

14. 8. 2017

Dobrý den,

velice rádi by jsme poděkovali za skvělou přípravu našeho svatebního dne. Vše bylo nad naše očekávání a nám i všem svatebním hostům se u vás líbilo, jídlo naprosto vynikající. Prosím o vyřízení obrovského díky celému personálu hotelu za přípravu našeho nejhezčího dne.

S přáním hezkého dne a mnoho spokojených hostů

Děkují
Novomanželé Eva a Pavel Tobolovi

 

24. 7. 2017

Dobrý den,

Ve dnech 17.-19.7. jsem navštívila, společně s mou kamarádkou Váš hotel. Chci říct, že jsem byla maximálně spokojena s přístupem personálu. Už jsem absolvala desítky pobytů a s tak profesionálním a vstřícným přístupem u každého jednotlivého člena personálu jsem se ještě nesetkala. Od recepčních, přes paní uklízečku, která neváhala mi do nejvyššího patra donést několik druhů polštářů, abych měla na výběr, až po číšníky. Večeře v restauraci byly rovněž vynikající (snídaně horší, káva za trest :)). Pokud by bylo možné ještě trochu zapracovat na vybavení (některé ještě pravděpodobně pamatuje 80. léta), byl by bezpochyby úžasný zážitek, být Vaším hostem. I tak jsme byla velmi spokojena.

Ještě jsem takovou recenzi nepsala, ale tady cítím potřebu. Važte si svého personálu, jsou to skutečně jedničky.

Srdečně, Mgr. Šárka Doležalová 

 

21. 4. 2017

 

"Zámecký hotel Třešť poskytuje přátelské zázemí našim lektorům a studentům MBA již déle než 20 let, a proto bychom se rádi připojili k poděkování. Několikrát do měsíce využíváme pohostinnosti a příjemného komfortu, který hotel nabízí. Podmínky pro naše třídenní kurzy jsou vždy skvěle připraveny. Ubytování i studijní prostory odpovídají našim potřebám a studenti si velmi chválí obědové bufety i snídaně formou švédských stolů. Personál hotelu se nám vždy snaží vyjít maximálně vstříc, a pokud se přesto vyskytnou drobné nedokonalosti, sjedná rychle nápravu. S klidným svědomím můžeme hotel doporučit všem hostům."

 

Lucie Kolomazníková, Manager studia MBA, TC Business School

 

 

20. 4. 2017

Dobrý den paní Lechnýřová,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za celou organizaci našeho svatebního dne, vše proběhlo přesně tak, jak jsme si přáli. Především velký dík patří personálu, který se o nás po celý den staral, byli velice vstřícní, ochotní a po celou dobu usměvaví :-). Jsme velice rádi, že jsme si pro naší svatbu vybrali právě Váš Zámecký hotel, všichni hosté byli moc spokojení a my také. Jídlo bylo výborné, vlastně není vůbec nic, co by se nám nelíbilo.

Ještě jednou moc děkujeme :-)

Lucie a Jiří Horovi

 

20. 10. 2016

Dobrý den, prosím vyřiďte šéfkuchaři pochvalu za dnešní svíčkovou – bylo to výborné !
Poslední dobou je vše chutné. Děkujeme.

Dana Koubová, asistentka ředitele, Podzimek a synové s.r.o.

 

23. 7. 2016

Dobrý den, paní Lechnýřová,

ráda bych Vám za nás oba poděkovala za pomoc při organizováni svatby a za všechny poskytnuté služby. Máte skvělý personál, především slečna nebo paní Eva (bohužel příjmení nevím, ale je to blondýnka) byla skvělá a moc ochotná! Ještě jednou Vám děkujeme za vše!

Krásný den a hezké léto

Andrea Listopadová (teď uz Svobodová)

 

20. 7. 2016

Dobry den,chtela bych touto cestou velice moc podekovat celemu personalu Vaseho uzasneho hotelu,kde jsem pred tydnem stravila krasnou dovolenou se svymi 4 vnoucaty. Personal velice ochotny,jidlo vyborne. Neni zadna vec kterou bych nepochvalila. Pani Lechnyrova velice ochotna a ve vsem nam vysla vstric. Opravdu mockrat diky za krasne straveny tyden dovolene a pristi rok se opet tesime.

S pozdravem Miroslava Prochazkova Praha

 

30. 5. 2016

Ahoj Šimone,

chtěl bych ti za nás všechny poděkovat za možnost strávit víkend na zámku v Třešti. Měli jsme perfektní servis a opět se potvrdilo, jak prima lidé v ZHT pracují.

Díky!

Martin Jung, SSČ AV ČR, v.v.i. 

 

16. 5. 2016

Dobrý den, dnes jsme se s přítelkyní a sedmiměsíční dcerkou vrátili z dvoudenního pobytu ve Vašem zámeckém hotelu. Celý dojem z pobytu byl velmi kladný, přesto bych rád vyzdvihnul jednu osobu, která nám neskutečným způsobem zpříjemnila náš pobyt na zámku. Je jí paní Eva Mifková. Měli jsme tu čest zažít její vysoce profesionální a proklientský přístup v restauraci, který jsem snad ještě nezažil. Paní Mifková byla navíc velmi ochotná a vstřícná při našich požadavcích s ohledem na naši malou dcerku. Chtěli bychom jí aspoň tímto způsobem ještě jednou velmi poděkovat za její úžasný přístup k nám.

S pozdravem, Radek Kotolan, Partners Financial Services, a.s.

Pokračování

Vážený pane řediteli,

velmi děkuji za reakci a moc mě těší, že jste se rozhodl paní Mifkovou odměnit, protože ona si to skutečně zaslouží. Všichni, s kým jsme se z personálu potkali, byli velmi příjemní, ale paní Mifková byla a je prostě úžasná. Pro nás to ve Vašem hotelu byla až skoro rodinná atmosféra a to já velmi oceňuji. Však i setkání s Vámi bylo sice velmi krátké, ale také příjemné.

A teď odpovím já Vám na Vaši otázku, kterou jste mi položil ve výtahu :) Na nabídku ubytování ve Vašem hotelu přítelkyně narazila na slevomatu. Přiznám se, že jsem netušil, že v Třešti je zámek, a že se v něm dá ubytovat. Jediná má zkušenost s Třeští byly házenkářské zápasy, ale to už je dávno. O to příjemnější pak pro nás byla realita a osobní zkušenost. :)

Pane Jeleňáku, přeji Vám i hotelu, ať se Vám daří a vězte, že pobyt ve Vašem hotelu už jsme doporučili spoustě lidí. My sami se také určitě velmi rádi vrátíme.

S pozdravem a díky,

Radek Kotolan 

 

19. 4. 2016 

Vážený pane,

dovolte mi touto cestu za sebe a našeho pana ředitele Pathy poděkovat za profesionální přístup a servis Vašeho personálu v průběhu naší akce minutý týden u Vás na zámku  Třešť.Byli jsme nad míru spokojeni i naši obchodní partneři a vše proběhlo velmi hladce a v pořádku. Děkuji paní Lechnýřové za skvělou přípravu. Kuchaři i oběma servírkám, které nás s úsměvem obsluhovaly ve středu večer i celou čtvrteční noc.

Ještě jednou děkujeme a rádi se při příležitosti další akce do Vašeho zámeckého hotelu vrátíme.

S přáním příjemného dne,

Kateřina Prantlová
manager komunikace GEPARD FINANCE a.s.

 

12. 8 .2015

Vážený pane řediteli,

dovolte abych Vám i touto cestou poděkovala za dokonale zorganizovanou letní rekreaci na zámku Třešť. Na zámek se rádi vracíme již třetím rokem, byli jsme vždy spokojeni, ale letošní rok předčil naše očekávání. Osobní milý přístup všech zaměstnanců, tolik novinek, akcí nejen pro děti, to vše vytvořilo pohodu velmi příjemné stráveného týdne. Nejen na lampionový průvod a odpoledne s dobrovolnými hasiči bude náš čtyřletý syn vzpomínat ještě hodně dlouho.

Ještě jednou díky nejen Vám, ale celému kolektivu zaměstnanců.

Srdečně
Eva Formánková s manželem a synem Jonášem

 

6. 5. 2015

Vážený a milý Šimone,

dovolte, abych Vám poděkoval za skvělý servis a pozornost, kterou mi včera během krátké návštěvy věnoval personál v Třešti. Nebylo problémem ani splnit takový požadavek, jako zajištění klidné místnosti pro rozhovor s Českou televizí. Je vidět na každém kroku, že pod Vaším velením se vše mění k lepšímu. Prosím tlumočte moje poděkování především slečnám v recepci, kuchařům a panu číšníkovi. Srdečně

Jiří Padevět, ředitel Divize Nakladatelství Academia

 

26. 4. 2015

Dobré ráno,

chtěla bych Vám poděkovat za krásně strávený víkend v hotelu. Byly jsme moc spokojené. Možná se Vám ozve paní Jitka Šikulová z Pardubic, která mi na Facebooku psala, že se bude inspirovat – organizuje skupinové výjezdy s holemi Nordic walking.

Zdraví Vás Soňa Habová

 

9. 1. 2015

Vážený pane řediteli,

děkuji za Váš e-mail. S pobytem jsme byli spokojeni, personál u vás je upřímně milý. U vás v hotelu jsme našli jen drobnosti, které byste jistě našel i Vy u nás J. Dokonalý hotel totiž není…

Jen drobnosti, které jsme viděli:

  • kolega číšník by si měl více natrénovat otevírání lahve vína (jinak je VELMI příjemný a pozorný a hlavně ochotný!)
  • na pokoji jsou rozetky pod skleničkami od kávy, kterou ale nemáte ani v restauraci, my jsme sklo v koupelnách řešili skleničkami z Ikea, kvůli ceně. Vy tam máte Coca- colu a také to nepůsobí moc dobře. Neznám ale vaše budgety. My máme otevřeno ¾ roku a ještě nemáme tak 1/3 věcí, kterou bychom potřebovali. Prostě nejsou peníze :-)
  • jeden den při snídani nehrála hudba (středa), ve čtvrtek hrála a snídaně byla příjemnější. Pozor na neumytou rtěnku na hrníčcích. Co bych já změnil – a opět je to pouze můj názor J, tak bych odstranil umělé květiny ze snídaňové restaurace, které visí na stěnách
  • Asi bych nepoužíval na snídaně „hospodské“ sklo s cejchem 0,3l, ale nějaké hezčí, třeba menší (hosté pak vypijí méně džusu)

Kdybyste si chtěl i Vy udělat k nám výlet, rádi Vás uvidíme a rozhodně byste zde nebyl ubytován za ceníkovou cenu :-).

Na závěr bych chtěl říci, že oba dva s manželkou jsme pracovali pro 4* hotely v Praze, v desítkách hotelů jsme spali, takže snad můžeme srovnávat a pobyt u vás byl VELMI příjemný a v poměru kvalita/ cena odpovídá :-).

A na závěr bychom Vám chtěli popřát pevné nervy a sílu ve Vaší nové funkci, protože první ½ rok je to vážně „záhul“ :-).

S přáním hezkého dne

Ing. Ondřej Sulženko

Ředitel, HOTEL NA FARMĚ

 

24. 11. 2014

Vážený a milý pane řediteli,

omlouvám se za poněkud opožděnou odpověď. Byl jsem na cestách. Na Svatomartinské hody stále vzpomínáme. Tak, jako u vás, jsme se opravdu už dlouho "nepoměli". V září jsme v Třešti organizovali velkou konferenci, 140 účastníků, asi to víte od paní Lechnýřové. Psal jsem to tehdy prof. Drahošovi, že s takovými službami, prostředím, ale především přístupem zaměstnanců, jsem se zřejmě ještě nikdy nesetkal. Třešt je pro nás napříště místem první volby pro naše semináře a konference. Soukromě s ženou také určitě co nejdříve opět přijedeme. Velmi oceňuje vaše statistické údaje a děkuje za ně :-).

Já také ještě jednou děkuji, zdravím a přeji vše dobré.

Petr Klusoň, ÚCHP AV ČR, v.v.i.    

 

21. 11. 2014

Dobrý den,

paní Lechnýřová chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za perfektní služby, pohostinnost a ochotu. Zapomněla jsem Vám říct, že se hotel (alespoň z mého pohledu) za ten rok vylepšil, je vidět řada rekonstrukcí a nových věcí, ale hlavně jsem měla pocit, že jsou zaměstnanci lépe naladěni a mají radost z práce. Když jsem odjížděla, bylo ještě asi 5 našich spolupracovníků v hotelu, tak doufám, že odjeli v pořádku a nebyl žádný problém.

Přeji hezký víkend a posílám pozdrav Vám i Vašim kolegům

Milena Bernardová
Zkušební stanice Kluky, spol s r. o.

 

3. 8. 2012

Boli sme velmi spokojeni so službami milej recepčnej, aj s obsluhou pri večeri a raňajkách v zámeckej reštaurácii. Ubytovanie je na vysokej úrovni. Rádi sa sem v budúcnosti vrátime a budeme to odporúčať aj známim"

Juraj Mlynár, Anna Tomašovičová

 

7. 7. 2012

"Díky za příjemný pobyt na zámku. Byli jsme moc spokojeni, počínaje recepcí, přes restauraci, úklid pokoje, miniwellness až po údržbáře".

Zdraví Peterkovi z Prahy

 

12. 2. 2012

"V sobotu 5.5.2012 jsme ve Vašem zámeckém hotelu měli svatební hostinu a touto cestou  bych rád oficiálně poděkoval za všechny poskytnuté služby, které byly s touto naší významnou událostí spojeny. Veškerý personál byl naprosto profesionální a na úrovni, veškeré poskytnuté služby byly naprosto v pořádku a velice kvalitní a všichni zúčastnění svatebčané si z toho dne odnesli velice krásné zážitky díky službám Zámeckého hotelu Třešť. Kvalita veškerého podávaného jídla byla na vysoké úrovni a bylo velice dobré (posílám poděkování do kuchyně). Rád bych ještě jednou poděkoval paní manažerce Lechnýřové, která vše organizovala, za její vstřícnost, profesionální přístup a neustálou dobrou náladu! Na závěr bych rád ještě znovu poděkoval panu provoznímu (resp. šéfovi obsluhujícímu personálu) za jeho naprostou profesionalitu a velice příjemné vystupování. Velice jsme byli spokojeni se všemi službami a velmi rádi Váš Zámecký hotel Třešť dále doporučíme!"

Ing. Tomáš Řezníček

 

12. 2. 2012

"Vynikající kuchyně (hlavně omáčka z lišek :) ) naprosto skvělý a milý personál - od všech recepčních až po kuchyni a restauraci a paní pokojskou a údržbáře a opraváře...Nádherné prostředí a všude naprosto čisťoučko! A útulno! Vkusně zařízené pokoje i restaurační místnosti! Děkujeme za vše a určitě bychom se rádi co nejdříve vrátili".

Darja Heinigová

 

12. 2. 2012

"Neuvěřitelné služby, neuvěřitelná jídla, neuvěřitelný personál - milý a profi! Celkově nádhera, díky".

J. Stejskal

 

12. 2. 2012

"Z celého srdce děkujeme za velmi příjemný wellness víkend. Výborné jídlo, milý personál. Těšíme se nashledanou".

Šarounovi

 

27. 12. 2011

"Vážený pane řediteli,  dovolte mi, abych touto cestou poděkoval Vám a Vašim spolupracovníkům za vynikající organizaci a průběh semináře "Centra pro výzkum dynamiky Země" ve dnech 14.-16. listopadu 2011. Vše bylo skvěle připraveno, žádný z našich požadavků nebyl pro Váš kolektiv problém. Nezaznamenal jsem od účastníků žádnou stížnost, či povzdech, na Vaše služby. Naopak si kolegové velmi pochvalovali příjemné zámecké prostředí, zámeckou kuchyni, ubytování, i hladký průběh přednášek. Z vlastní zkušenosti vím, že pořádat konferenci u Vás je pro organizátora hračka a radost. Zámecký hotel Třešť budeme i nadále doporučovat našim kolegům jako skvělé místo pro pořádání konferencí a seminářů".

Ing. Cyril Ron, CSc., Astronomický ústav AV ČR v.v.i.

 

1. 10 2011

"Tímto bych chtěla poděkovat celému kolektivu za pěkné přijetí a příjemný pobyt v Zámeckém hotelu Třešť, obvzlášť chci poděkovat masážnímu studiu za příjemné chvíle S pozdravem".

Marta Harhovská, č. pokoje 316 Děkuji Vám

 

20. 9. 2011

"Děkuji za milé přivítání a zajištění velmi příjemného pobytu s perfektními službami. Vše fungovalo bezchybně, byli jsme všichni velmi spokojeni a rádi Vašich služeb opětovně využijeme".

Ing. Karla Petrová - SÚJB AV ČR, v.v.i.

 

20. 9. 2011

"Vážený pane řediteli, rádi bychom Vám, jménem účastníků Letního setkání řešitelských týmů Centra LC06034 Remorost, poděkovali za podmínky i atmosféru, kterou jste spolu se svými spolupracovníky dokázali vytvořit pro naše jednání. Kombinace domácího prostředí Zámeckého hotelu a profesionálních služeb výrazně přispěly ke zdaru naší akce a k reprezentaci dobrého jména Akademie věd". S přáním mnoha dalších úspěšných akcí

Doc. RNDr. Eva Zažímalová, CSc - ředitelka ÚEB AV ČR, v.v.i. Ing. Vlastimil Matějec, CSc. - ředitel ÚFE AV ČR, v.v.i. Dr. Ing. Ivan Kašík - za organizační výbor výjezdního zasedání LC06034

 

13. 6. 2011

"Dobrý den pane řediteli, strávili jsme příjemný tento víkend ve Vašem Zámeckém hotelu. Pro Vaši zpětnou vazbu bych moc chtěla pochválit personál v restauraci (milé ochotné usměvavé servírky i vstřícný pan Nosek), také kuchaři se snažili a vařili výborně, naši klienti byli spokojeni. Také byla moc milá paní Lechnýřová a obě slečny recepční, masérky byly také úžasné. Děkuji osobně i za milé přivítání a pozornost na pokoji. S pozdravem"

Ivana Zikmundová koordinátorka vzdělávacích seminářů BOIRON CZ, s.r.o.

 

26. 7. 2010

"Také ještě jednou děkuji za vynikající spolupráci, vysokou kvalitu poskytovaných služeb, ochotu, příjemné a vstřícné jednání a spolehlivost všech pracovníků hotelu. Mnohokrát byla vaše práce zmiňována a oceňována také účastníky konference, kteří byli velice spokojeni a nadšení příjemným a milým prostředím, které jste nám vytvořili. Myslím, že mnozí se s podobným prostředím a jeho atmosférou na podobných akcích dosud nesetkali a budou na to dlouho vzpomínat. Budu se těšit zase na nějakou další spolupráci, přeju příjemné letní období a srdečně zdravím"

doc. Mgr. Daniela Stavělová, CSc. Etnologický ústav AV ČR, v.v.i.

 

9. 6. 2010

"Ohlasy na celou akci máme velmi pozitivní, lidem se líbilo jak prostředí zámku, tak Vaše technicko-organizační zabezpečení a ochotné jednání celého personálu. Proto mi dovolte ještě jednou celému kolektivu poděkovat a byl bych rád, kdyby jste tyto informace předala Vašemu panu řediteli!"

Ing. Aleš Bychl Svaz chovatelů holštýnského skotu

 

20. 9. 2009

„Před několika dny jsme ve Vašem zařízení pořádali mezinárodní konferenci a ráda bych Vám vyjádřila veliké díky. Ještě více pak Vašemu personálu, diky němuž pro mě organizace konference byla velice jednoduchá a pro všechny účastníky veskrze příjemná. Obzvlášť bych ráda 'pochválila' práci Vaší konferenční managerky, která mi byla velice nápomocna několik měsíců před konferencí a poté i na místě po celou dobu konference. Stejně jako ona k bezchybnému průběhu konference přispěl i personál restaurace a recepce, byli vždy vstřícní a usměvaví a nebyl pro ně problém vyjít nám vstříc při změnách programu a neočekávaných událostech. Díky Vám všem za existenci  českého akademického konferenčního centra, které poskytuje služby na světové úrovni!“

RNDr. Pavlína Řezáčová Ústav organické chemie a biochemie

 

15. 9. 2009

Dobrý den, ještě jednou bych Vám i celému týmu Vašeho zámeckého hotelu chtěl moc poděkovat nejen za profesionální organizaci, ale v neposlední řadě za velmi milý a lidský přístup, který jsme u Vás nalezli. Drtivá většina účastníků si odvezla velmi nadšený dojem a to nejen z našeho programu, ale především i z prostředí, které jste nám poskytli. Pozdravy a poděkování samozřejmě směřujte i panu řediteli. S přáním krásného odpoledne"

Tomáš Vančura E.ON

 

2. 7. 2009

Vážení, chci Vám ještě poděkovat za možnost uskutečnění akce, všichni byli spokojeni, hlavně s kuchařem :), ale i s ubytováním, bowlingem, stihli jsme i mini procházku v parku. Děkuji jménem všech a jsem s pozdravem'

Martina Nitková Asociace pro komunikaci ve veřejné správě

 

20. 1. 2009

"Vážení, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za perfektně zorganizovanou akci pro naší společnost ve dnech 14.-15.1.2009. Zpětná vazba od našich obchodních partnerů byla velmi pozitivní. Je příjemné pracovat s profesionály……… Těším se na další spolupraci. V úctě"

Pavel TÁBORSKÝ Ecolab Hygiene s.r.o.

 

19. 5. 2008

"Srdečně Vás zdravím a moc děkuji za perfektní spolupráci na akci, kterou jsme u Vás pořádali. Poděkujte prosím také všem zaměstnancům, kteří se velmi významně podíleli na spokojenosti našeho klienta."

Petra Bočanová AMEPRA, s.r.o.

 

4. 3. 2008

"Posílám Vám poděkování za vaše služby, Vás a Vašich zaměstnanců při semináři na Vašem hotelu. Jako manažer společnosti vím jak těžká práce je práce s lidmi, i při tak velkém počtu klientů o které jste se museli postarat vše proběhlo na výborné profesionální úrovni,prosím poděkujte lidem kteří se o to přičinili velkou měrou,paní na recepci,pán který pomáhal s přistýlkami,mladý číšnik v restauraci,starší paní v restauraci a v neposlední řadě úžasným kuchařům při přípravě jídel,která byla velmi chutná!!!Ještě jednou děkujeme a přeji hodně spokojených hostů,věřím že se opět uvidíme."

Martin Rozsypal ETN Services

 

12. 3. 2007

„Vážený pane řediteli, s doporučením pana starosty města Třeště jsme u Vás zakončili klubový večer ROTARY CLUB Jihlava. Přijměte alespoň tímto dopisem vstřícné poděkování za servis, který pro nás vytvořil po Vašem přivítání Váš kolektiv. Rozhodnutí strávit u Vás večer bylo správné a velmi vydařené, i náš milý host z Francie, který se zúčastnil naší schůzky, byl mile překvapen jak servisem, tak i prezentací zámeckých prostor. Přeji vám i Vašemu kolektivu mnoho úspěchů ve Vaší další činnosti.“

Jaroslav Dobrovolný prezident RC Jihlava

 

 

Děkujeme za Vaše názory a podporu.

Šimon Jeleňák, ředitel