Reference

Rádi bychom se s Vámi podělili i o některé ohlasy našich hostů

 

 

28. 6. 2017

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

 

dovolte mi, abych vám všem upřímně poděkovala za bezproblémový průběh včerejšího odpoledne. Zhostili jste se návštěvy prezidenta na jedničku s noblesou a grácií. Vše ztížil déšť, který asi nadělal vrásky nejednomu z nás, ale za počasí nemůžeme a i tak si myslím, že to všechno proběhlo důstojně. Moc si vaší spolupráce vážím, prosím předejte moje velké poděkování všem vašim kolegům, kteří se o to také zasloužili a na které nemám kontakt.

 

Krásný den

 

Ing. Eva Požárová
místostarostka města
Město Třešť

 

 

 

23. 5. 2017

Dobrý den, paní Lechnýřová,

dodatečně bych chtěla ještě jednou poděkovat za absolutně bezproblémovou a příjemnou spolupráci při zajištění naší akce ve Vašem hotelu. Všichni účastníci si velice pochvalovali jak prostředí a vybavenost hotelu, tak služby a organizační zajištění. 

Ještě jednou velice děkuji!

Mgr. Kateřina Lavičková, MSc, MBA
VEOLIA ČR

 

21. 4. 2017

"Zámecký hotel Třešť poskytuje přátelské zázemí našim lektorům a studentům MBA již déle než 20 let, a proto bychom se rádi připojili k poděkování. Několikrát do měsíce využíváme pohostinnosti a příjemného komfortu, který hotel nabízí. Podmínky pro naše třídenní kurzy jsou vždy skvěle připraveny. Ubytování i studijní prostory odpovídají našim potřebám a studenti si velmi chválí obědové bufety i snídaně formou švédských stolů. Personál hotelu se nám vždy snaží vyjít maximálně vstříc, a pokud se přesto vyskytnou drobné nedokonalosti, sjedná rychle nápravu.

S klidným svědomím můžeme hotel doporučit všem hostům."

Lucie Kolomazníková
Manager studia MBA

TC Business School

 

24. 4. 2017

Dobrý den paní Lechnýřová,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za celou organizaci našeho svatebního dne, vše proběhlo přesně tak, jak jsme si přáli. Především velký dík patří personálu, který se o nás po celý den staral, byli velice vstřícní, ochotní a po celou dobu usměvaví :-). 

Jsme velice rádi, že jsme si pro naší svatbu vybrali právě Váš Zámecký hotel, všichni hosté byli moc spokojení a my také. Jídlo bylo výborné, vlastně není vůbec nic, co by se nám nelíbilo.

Ještě jednou moc děkujeme :-)

Lucie a Jiří Horovi

 

23. 7. 2016

Dobrý den, paní Lechnýřová,

ráda bych Vám za nás oba poděkovala za pomoc při organizováni svatby a za všechny poskytnuté služby. Máte skvělý personál, především slečna nebo paní Eva (bohužel příjmení nevím, ale je to blondýnka) byla skvělá a moc ochotná! Ještě jednou Vám děkujeme za vše!

Krásný den a hezké léto

Andrea Listopadová (teď uz Svobodová)

 

20. 7. 2016

Dobry den,chtela bych touto cestou velice moc podekovat celemu personalu Vaseho uzasneho hotelu,kde jsem pred tydnem stravila krasnou dovolenou se svymi 4 vnoucaty. Personal velice ochotny,jidlo vyborne. Neni zadna vec kterou bych nepochvalila. Pani Lechnyrova velice ochotna a ve vsem nam vysla vstric. Opravdu mockrat diky za krasne straveny tyden dovolene a pristi rok se opet tesime.

S pozdravem Miroslava Prochazkova Praha

 

30. 5. 2016

Ahoj Šimone,

chtěl bych ti za nás všechny poděkovat za možnost strávit víkend na zámku v Třešti. Měli jsme perfektní servis a opět se potvrdilo, jak prima lidé v ZHT pracují.

Díky! Martin Jung

 

16. 5. 2016

Dobrý den,

dnes jsme se s přítelkyní a sedmiměsíční dcerkou vrátili z dvoudenního pobytu ve Vašem zámeckém hotelu. Celý dojem z pobytu byl velmi kladný, přesto bych rád vyzdvihnul jednu osobu, která nám neskutečným způsobem zpříjemnila náš pobyt na zámku. Je jí paní Eva Mifková. Měli jsme tu čest zažít její vysoce profesionální a proklientský přístup v restauraci, který jsem snad ještě nezažil. Paní Mifková byla navíc velmi ochotná a vstřícná při našich požadavcích s ohledem na naši malou dcerku. Chtěli bychom jí aspoň tímto způsobem ještě jednou velmi poděkovat za její úžasný přístup k nám.

S pozdravem, Radek Kotolan

POKRAČOVÁNÍ

 

Vážený pane řediteli,

 

velmi děkuji za reakci a moc mě těší, že jste se rozhodl paní Mifkovou odměnit, protože ona si to skutečně zaslouží. Všichni, s kým jsme se z personálu potkali, byli velmi příjemní, ale paní Mifková byla a je prostě úžasná. Pro nás to ve Vašem hotelu byla až skoro rodinná atmosféra a to já velmi oceňuji. Však i setkání s Vámi bylo sice velmi krátké, ale také příjemné.

 

A teď odpovím já Vám na Vaši otázku, kterou jste mi položil ve výtahu :) Na nabídku ubytování ve Vašem hotelu přítelkyně narazila na slevomatu. Přiznám se, že jsem netušil, že v Třešti je zámek, a že se v něm dá ubytovat. Jediná má zkušenost s Třeští byly házenkářské zápasy, ale to už je dávno. O to příjemnější pak pro nás byla realita a osobní zkušenost. :)

 

Pane Jeleňáku, přeji Vám i hotelu, ať se Vám daří a vězte, že pobyt ve Vašem hotelu už jsme doporučili spoustě lidí. My sami se také určitě velmi rádi vrátíme.

 

S pozdravem a díky, Radek Kotolan

 

 

19. 4. 2016

Vážený pane.

Dovolte mi touto cestu za sebe a našeho pana ředitele Pathy poděkovat za profesionální přístup a servis Vašeho personálu v průběhu naší akce minutý týden u Vás na zámku  Třešť. Byli jsme nad míru spokojeni i naši obchodní partneři a vše proběhlo velmi hladce a v pořádku. Děkuji paní Lechnýřové za skvělou přípravu. Kuchaři i oběma servírkám, které nás s úsměvem obsluhovaly ve středu večer i celou čtvrteční noc.

Ještě jednou děkujeme a rádi se při příležitosti další akce do Vašeho zámeckého hotelu vrátíme.

S přáním příjemného dne,

Kateřina Prantlová
manager komunikace

GEPARD FINANCE a.s.

 

3. 8. 2015

Vážený pane řediteli,

dovolte abych Vám i touto cestou poděkovala za dokonale zorganizovanou letní rekreaci na zámku Třešť. Na zámek se rádi vracíme již třetím rokem, byli jsme vždy spokojeni, ale letošní rok předčil naše očekávání. Osobní milý přístup všech zaměstnanců, tolik novinek, akcí nejen pro děti, to vše vytvořilo pohodu velmi příjemné stráveného týdne. Nejen na lampionový průvod a odpoledne s dobrovolnými hasiči bude náš čtyřletý syn vzpomínat ještě hodně dlouho.

Ještě jednou díky nejen Vám, ale celému kolektivu zaměstnanců. 

Srdečně Eva Formánková s manželem a synem Jonášem

 

6. 5. 2015

Vážený a milý Šimone,

dovolte, abych Vám poděkoval za skvělý servis a pozornost, kterou mi včera během krátké návštěvy věnoval personál v Třešti. Nebylo problémem ani splnit takový požadavek, jako zajištění klidné místnosti pro rozhovor s Českou televizí. Je vidět na každém kroku, že pod Vaším velením se vše mění k lepšímu. Prosím tlumočte moje poděkování především slečnám v recepci, kuchařům a panu číšníkovi.

Srdečně Jiří Padevět

 

30. 4. 2015

Dobré ráno,

chtěla bych Vám poděkovat za krásně strávený víkend v hotelu. Byly jsme moc spokojené. Možná se Vám ozve paní Jitka Šikulová z Pardubic, která mi na Facebooku psala, že se bude inspirovat – organizuje skupinové výjezdy s holemi Nordic walking. 

Zdraví Vás Soňa Habová

 

9. 1. 2015

Vážený pane řediteli,

děkuji za Váš e-mail. S pobytem jsme byli spokojeni, personál u vás je upřímně milý. U vás v hotelu jsme našli jen drobnosti, které byste jistě našel i Vy u nás :-). Dokonalý hotel totiž není…

Jen drobnosti, které jsme viděli:

  • kolega číšník by si měl více natrénovat otevírání lahve vína (jinak je VELMI příjemný a pozorný a hlavně ochotný!)
  • na pokoji jsou rozetky pod skleničkami od kávy, kterou ale nemáte ani v restauraci, my jsme sklo v koupelnách řešili skleničkami z Ikea, kvůli ceně. Vy tam máte Coca- colu a také to nepůsobí moc dobře. Neznám ale vaše budgety. My máme otevřeno ¾ roku a ještě nemáme tak 1/3 věcí, kterou bychom potřebovali. Prostě nejsou peníze J

  • jeden den při snídani nehrála hudba (středa), ve čtvrtek hrála a snídaně byla příjemnější. Pozor na neumytou rtěnku na hrníčcích. Co bych já změnil – a opět je to pouze můj názor J, tak bych odstranil umělé květiny ze snídaňové restaurace, které visí na stěnách.

  • Asi bych nepoužíval na snídaně „hospodské“ sklo s cejchem 0,3l, ale nějaké hezčí, třeba menší (hosté pak vypijí méně džusu)

Kdybyste si chtěl i Vy udělat k nám výlet, rádi Vás uvidíme a rozhodně byste zde nebyl ubytován za ceníkovou cenu :-). Na závěr bych chtěl říci, že oba dva s manželkou jsme pracovali pro 4* hotely v Praze, v desítkách hotelů jsme spali, takže snad můžeme srovnávat a pobyt u vás byl VELMI příjemný a v poměru kvalita/ cena odpovídá :-).

A na závěr bychom Vám chtěli popřát pevné nervy a sílu ve Vaší nové funkci, protože první ½ rok je to vážně „záhul“ J

S přáním hezkého dne

Ing. Ondřej Sulženko, Ředitel HOTEL NA FARMĚ

 

24. 11. 2014

Vážený a milý pane řediteli,

omlouvám se za poněkud opožděnou odpověď. Byl jsem na cestách. Na Svatomartinské hody stále vzpomínáme. Tak, jako u vás, jsme se opravdu už dlouho "nepoměli". V září jsme v Třešti organizovali velkou konferenci, 140 účastníků, asi to víte od paní Lechnýřové. Psal jsem to tehdy prof. Drahošovi, že s takovými službami, prostředím, ale především přístupem zaměstnanců, jsem se zřejmě ještě nikdy nesetkal. Třešt je pro nás napříště místem první volby pro naše semináře a konference. Soukromě s ženou také určitě co nejdříve opět přijedeme. Velmi oceňuje vaše statistické údaje a děkuje za ně :-).

Já také ještě jednou děkuji, zdravím a přeji vše dobré.

Petr Klusoň    

 

21. 11. 2014

Dobrý den,

paní Lechnýřová chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za perfektní služby, pohostinnost a ochotu. Zapomněla jsem Vám říct, že se hotel (alespoň z mého pohledu) za ten rok vylepšil, je vidět řada rekonstrukcí a nových věcí, ale hlavně jsem měla pocit, že jsou zaměstnanci lépe naladěni a mají radost z práce. Když jsem odjížděla, bylo ještě asi 5 našich spolupracovníků v hotelu, tak doufám, že odjeli v pořádku a nebyl žádný problém.

Přeji hezký víkend a posílám pozdrav Vám i Vašim kolegům 

Milena Bernardová

 

 

 

 

"Kouzelné, tiché a ochotné prostředí vhodné pro rekreaci , obchod i klid duše."

K. Srp, 7.8.2013

"Boli sme velmi spokojeni so službami milej recepčnej, aj s obsluhou pri večeri a raňajkách v zámeckej reštaurácii. Ubytovanie je na vysokej úrovni. Rádi sa sem v budúcnosti vrátime a budeme to odporúčať aj známim"

Juraj Mlynár, Anna Tomašovičová, 3.8.2012

"Díky za příjemný pobyt na zámku. Byli jsme moc spokojeni, počínaje recepcí, přes restauraci, úklid pokoje, miniwellness až po údržbáře".

Zdraví Peterkovi z Prahy, 7.7.2012

"V sobotu 5.5.2012 jsme ve Vašem zámeckém hotelu měli svatební hostinu a touto cestou  bych rád oficiálně poděkoval za všechny poskytnuté služby, které byly s touto naší významnou událostí spojeny. Veškerý personál byl naprosto profesionální a na úrovni, veškeré poskytnuté služby byly naprosto v pořádku a velice kvalitní a všichni zúčastnění svatebčané si z toho dne odnesli velice krásné zážitky díky službám Zámeckého hotelu Třešť. Kvalita veškerého podávaného jídla byla na vysoké úrovni a bylo velice dobré (posílám poděkování do kuchyně). Rád bych ještě jednou poděkoval paní manažerce Lechnýřové, která vše organizovala, za její vstřícnost, profesionální přístup a neustálou dobrou náladu! Na závěr bych rád ještě znovu poděkoval panu provoznímu (resp. šéfovi obsluhujícímu personálu) za jeho naprostou profesionalitu a velice příjemné vystupování. Velice jsme byli spokojeni se všemi službami a velmi rádi Váš Zámecký hotel Třešť dále doporučíme!"

Ing. Tomáš Řezníček, 21.5.2012

"Vynikající kuchyně (hlavně omáčka z lišek :) ) naprosto skvělý a milý personál - od všech recepčních až po kuchyni a restauraci a paní pokojskou a údržbáře a opraváře...Nádherné prostředí a všude naprosto čisťoučko! A útulno! Vkusně zařízené pokoje i restaurační místnosti! Děkujeme za vše a určitě bychom se rádi co nejdříve vrátili".

Darja Heinigová, 12.2.2012

"Neuvěřitelné služby, neuvěřitelná jídla, neuvěřitelný personál - milý a profi! Celkově nádhera, díky".

J. Stejskal, 12.2.2012

"Z celého srdce děkujeme za velmi příjemný wellness víkend. Výborné jídlo, milý personál. Těšíme se nashledanou".

Šarounovi, 12.2.2012

"Vážený pane řediteli, 
dovolte mi, abych touto cestou poděkoval Vám a Vašim spolupracovníkům za vynikající organizaci a průběh semináře "Centra pro výzkum dynamiky Země" ve dnech 14.-16. listopadu 2011. Vše bylo skvěle připraveno, žádný z našich požadavků nebyl pro Váš kolektiv problém. Nezaznamenal jsem od účastníků žádnou stížnost, či povzdech, na Vaše služby. Naopak si kolegové velmi pochvalovali příjemné zámecké prostředí, zámeckou kuchyni, ubytování, i hladký průběh přednášek. Z vlastní zkušenosti vím, že pořádat konferenci u Vás je pro organizátora hračka a radost. Zámecký hotel Třešť budeme i nadále doporučovat našim kolegům jako skvělé místo pro pořádání konferencí a seminářů".

Ing. Cyril Ron, CSc., Astronomický ústav AV ČR v.v.i.
27.12 2011
 

"Tímto bych chtěla poděkovat celému kolektivu za pěkné přijetí a příjemný pobyt v Zámeckém hotelu Třešť, obvzlášť chci poděkovat masážnímu studiu za příjemné chvíle
S pozdravem".

Marta Harhovská, č. pokoje 316
Děkuji Vám
01.10.2011

"Děkuji za milé přivítání a zajištění velmi příjemného pobytu s perfektními službami. Vše fungovalo bezchybně, byli jsme všichni velmi spokojeni a rádi Vašich služeb opětovně využijeme".

Ing. Karla Petrová - SÚJB AV ČR, v.v.i.
20.09.2011

"Vážený pane řediteli,
rádi bychom Vám, jménem účastníků Letního setkání řešitelských týmů Centra LC06034 Remorost, poděkovali za podmínky i atmosféru, kterou jste spolu se svými spolupracovníky dokázali vytvořit pro naše jednání. Kombinace domácího prostředí Zámeckého hotelu a profesionálních služeb výrazně přispěly ke zdaru naší akce a k reprezentaci dobrého jména Akademie věd".
S přáním mnoha dalších úspěšných akcí

Doc. RNDr. Eva Zažímalová, CSc - ředitelka ÚEB AV ČR, v.v.i.
Ing. Vlastimil Matějec, CSc. - ředitel ÚFE AV ČR, v.v.i.
Dr. Ing. Ivan Kašík - za organizační výbor výjezdního zasedání LC06034
20.09.2011

"Dobrý den pane řediteli,
strávili jsme příjemný tento víkend ve Vašem Zámeckém hotelu.
Pro Vaši zpětnou vazbu bych moc chtěla pochválit personál v restauraci (milé ochotné usměvavé servírky i vstřícný pan Nosek), také kuchaři se snažili a vařili výborně, naši klienti byli spokojeni.
Také byla moc milá paní Lechnýřová a obě slečny recepční, masérky byly také úžasné.
Děkuji osobně i za milé přivítání a pozornost na pokoji.
S pozdravem"

Ivana Zikmundová
koordinátorka vzdělávacích seminářů
BOIRON CZ, s.r.o.
13.06.2011

"Také ještě jednou děkuji za vynikající spolupráci, vysokou kvalitu poskytovaných služeb, ochotu, příjemné a vstřícné jednání a spolehlivost všech pracovníků hotelu. Mnohokrát byla vaše práce zmiňována a oceňována také účastníky konference, kteří byli velice spokojeni a nadšení příjemným a milým prostředím, které jste nám vytvořili. Myslím, že mnozí se s podobným prostředím a jeho atmosférou na podobných akcích dosud nesetkali a budou na to dlouho vzpomínat. Budu se těšit zase na nějakou další spolupráci, přeju příjemné letní období a srdečně zdravím"

doc. Mgr. Daniela Stavělová, CSc.
Etnologický ústav AV ČR, v.v.i.
26.07.2010

"Ohlasy na celou akci máme velmi pozitivní, lidem se líbilo jak prostředí zámku, tak Vaše technicko-organizační zabezpečení a ochotné jednání celého personálu. Proto mi dovolte ještě jednou celému kolektivu poděkovat a byl bych rád, kdyby jste tyto informace předala Vašemu panu řediteli!"

Ing. Aleš Bychl
Svaz chovatelů holštýnského skotu
09.06.2010

„Před několika dny jsme ve Vašem zařízení pořádali mezinárodní konferenci a ráda bych Vám vyjádřila veliké díky. Ještě více pak Vašemu personálu, diky němuž pro mě organizace konference byla velice jednoduchá a pro všechny účastníky veskrze příjemná.
Obzvlášť bych ráda 'pochválila' práci Vaší konferenční managerky, která mi byla velice nápomocna několik měsíců před konferencí a poté i na místě po celou dobu konference. Stejně jako ona k bezchybnému průběhu konference přispěl i personál restaurace a recepce, byli vždy vstřícní a usměvaví a nebyl pro ně problém vyjít nám vstříc při změnách programu a neočekávaných událostech.
Díky Vám všem za existenci  českého akademického konferenčního centra, které poskytuje služby na světové úrovni!“

RNDr. Pavlína Řezáčová
Ústav organické chemie a biochemie
29.09.2009

Dobrý den,
ještě jednou bych Vám i celému týmu Vašeho zámeckého hotelu chtěl moc poděkovat nejen za profesionální organizaci, ale v neposlední řadě za velmi milý a lidský přístup, který jsme u Vás nalezli. Drtivá většina účastníků si odvezla velmi nadšený dojem a to nejen z našeho programu, ale především i z prostředí, které jste nám poskytli.
Pozdravy a poděkování samozřejmě směřujte i panu řediteli.
S přáním krásného odpoledne"

Tomáš Vančura
E.ON
15.09.2009

Vážení,
chci Vám ještě poděkovat za možnost uskutečnění akce, všichni byli spokojeni, hlavně s kuchařem :), ale i s ubytováním, bowlingem, stihli jsme i mini procházku v parku.
Děkuji jménem všech a jsem s pozdravem'

Martina Nitková
Asociace pro komunikaci ve veřejné správě
02.07.2009

"Vážení,
chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za perfektně zorganizovanou akci pro naší společnost ve dnech 14.-15.1.2009.
Zpětná vazba od našich obchodních partnerů byla velmi pozitivní.
Je příjemné pracovat s profesionály………
Těším se na další spolupraci.
V úctě"

Pavel TÁBORSKÝ
Ecolab Hygiene s.r.o.
20.01.2009

"Srdečně Vás zdravím a moc děkuji za perfektní spolupráci na akci, kterou jsme u Vás pořádali. Poděkujte prosím také všem zaměstnancům, kteří se velmi významně podíleli na spokojenosti našeho klienta."

Petra Bočanová
AMEPRA, s.r.o.
19.05.2008

"Posílám Vám poděkování za vaše služby, Vás a Vašich zaměstnanců při semináři na Vašem hotelu. Jako manažer společnosti vím jak těžká práce je práce s lidmi, i při tak velkém počtu klientů o které jste se museli postarat vše proběhlo na výborné profesionální úrovni,prosím poděkujte lidem kteří se o to přičinili velkou měrou,paní na recepci,pán který pomáhal s přistýlkami,mladý číšnik v restauraci,starší paní v restauraci a v neposlední řadě úžasným kuchařům při přípravě jídel,která byla velmi chutná!!!Ještě jednou děkujeme a přeji hodně spokojených hostů,věřím že se opět uvidíme."

Martin Rozsypal
ETN Services"
04.03.2008

„Vážený pane řediteli,
s doporučením pana starosty města Třeště jsme u Vás zakončili klubový večer ROTARY CLUB Jihlava.
Přijměte alespoň tímto dopisem vstřícné poděkování za servis, který pro nás vytvořil po Vašem přivítání Váš kolektiv.
Rozhodnutí strávit u Vás večer bylo správné a velmi vydařené, i náš milý host z Francie, který se zúčastnil naší schůzky, byl mile překvapen jak servisem, tak i prezentací zámeckých prostor.
Přeji vám i Vašemu kolektivu mnoho úspěchů ve Vaší další činnosti.“

Jaroslav Dobrovolný
prezident RC Jihlava
12.03.2007