Zámecká restaurace

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Hledáte restauraci, kde vaří z poctivých lokálních surovin? Je pro Vás důležitá nejen chuť jídla, ale i příjemné prostředí? Přijeďte k nám do Zámeckého hotelu Třešť, ve kterém na Vás čeká restaurace s ubytováním v historickém stylu. Těšíme se na Vás v malebném prostředí Vysočiny, v kraji zelených kopců, nádherných památek a dobrého kvalitního jídla.

Naše restaurace s vlastním parkovištěm nabízí kromě tradiční staročeské a stylové zámecké kuchyně také mezinárodní speciality. Ať už pro naše hosty vaříme cokoliv, vždy vycházíme z ověřených receptur a hlavně kvalitních surovin. V Třešti a jeho okolí působí řada zkušených farmářů, díky kterým Vám můžeme servírovat prvotřídní krajové speciality z těch nejkvalitnějších surovin. Navíc pokud jste z Třešti a okolí a jezdíte k nám často, můžete se zaregistrovat do klubu Chateau CLUBCARD. Díky tomu získáte slevy na ubytování, jídlo v restauraci i další naše hotelové služby.

U nás si na své přijdou příznivci všech chutí. Nezáleží na tom, jestli jste vegetarián, vegan nebo máte jinou speciální dietu, pro každého dokážeme uvařit na míru přesně tak, aby mu chutnalo. Přijeďte k nám i Vy na některou z našich vyhlášených specialit. Z Jihlavy to k nám máte co by kamenem dohodil, autem jste u nás do 15 minut. Navíc má naše restaurace vlastní parkoviště, takže máte jistotu, že u nás vždy bez problému zaparkujete.

Zalíbilo se vám u nás tak, že byste v našem Zámeckém hotelu Třešť chtěli strávit více než jedno odpoledne? Rádi Vám u nás zajistíme ubytování. Restaurace s ubytováním v historickém stylu je ideální volbou pro pořádání rodinných oslav i svatebních hostin. Po skvělém jídle a zábavě v naší restauraci si můžete jít odpočinout do jednoho z našich krásných zámeckých pokojů. Těšíme se na Vaši návštěvu v našem Zámeckém hotelu Třešť, kde Vám splníme všechny sny o dobrém kvalitním jídle i zámeckém ubytování…

Otevřeno denně.

Tlačítka pro rychlý přechod:

SNÍDANĚ  |  OBĚDY  |  VEČEŘE  |  Á LA CARTE  |  LETNÍ GRILOVÁNÍ  | BANKETY  | RAUTY |  RECEPCE KOKTEJLY SVATEBNÍ HOSTINY |  NAROZENINOVÉ OSLAVY | COFFEEBREAKY | PIKNIKY  | NÁPOJOVÝ LÍSTEK   |  VINNÝ LÍSTEK  | KOKTEJLY A MÍŠENÉ NÁPOJE a další...


Speciální sezónní nabídka


  

Snídaně

Pondělí až sobota od 7:00 – 10:00 hod.

Neděle od 8:00 - 11:00 hod.

Piknikový koš - snídaně v trávě(na přání vám rádi připravíme snídani dříve, též později, ale také do balíčku na cestu). Snídaně nejen pro bydlící hotelové hosty. Máte po ránu cestu přes Třešť? Nebo jste poblíž a přemýšlíte o ideální místě pro formální, či neformální setkání u snídaně s přáteli, nebo s obchodními partnery?

Snídaně je v ceně pobytu, pro nebydlící hosty účtujeme 200 Kč za 1 osobu. Jsou podávány v bufetovém stylu, kde si hosté sami podle libosti mohou vybrat na co jsou zvyklí a nač právě mají chuť. Zastoupen je výběr uzenin, sýrů, zeleniny, čerstvého slaného a sladkého pečiva, ale také zde naleznete teplou kuchyni, kterou naši kuchaři denně obměňují a doplňují tak, aby byla naše nabídka rozmanitá a stále pestrá. Pokud přeci jen nenajdete v naší nabídce to, na co máte právě chuť, zeptejte se našich kolegů. Rádi vám splní vaše přání.

 

  


Polední menu

11:00 – 13:00 hod.
Aktuální denní nabídka.

Nabídka je určena pro individuální hosty, nelze na ni uplatnit slevu Klientské karty ani CLUBCARD a je omezena do vyprodání zásob. 


 

Nabídka z jídelního lístku

11:00 – 22:00 hod.

(též nazýváno jako výběr z jídelního lístku, rovněž vám rádi připravíme polopenze, obědové balíčky s sebou a piknikové koše)


 11:00 - 22:00 hod. STÁLÝ JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK


Pozvánka šéfkuchaře 

 

Petr Pulicar, šéfkuchař Zámeckého hotelu TřešťMilí hosté, v naší nabídce kromě tradiční staročeské a stylové zámecké kuchyně naleznete také zastoupení kuchyně mezinárodní. U nás si vyberete z pokrmů již od 89 Kč. Jedná se o omezenou nabídku poledního menu, které se skládá z polévky a hlavního jídla. Polévka bývá někdy nahrazena moučníkem. 

Uspokojení u nás naleznou nejen ti největší labužníci a gurmáni, ale také hosté se speciálními dietami, vegetariáni, vegani, a další. Samozřejmostí je i nabídka pro naše malé hosty. A protože jsme pyšni na svůj region, nejenže využíváme suroviny vypěstované u zdejších farmářů, ale také se účastníme projektu CZECH SPECIALS, ve kterém prezentujeme typické regionální pokrmy. takže kromě naší stálé a sezónní nabídky máte možnost u nás kdykoliv ochutnat tyto tradiční české speciality.

Pokud máte pocit, že právě ta vaše rodinná specialita v nabídce tohoto projektu chybí, napište mi na e-mail: pulicar@zamek-trest.cz. Třeba to příště bude váš recept, který společně do naší zámecké nabídky zařadíme s poděkováním a odměnou.

                                                        Přeji dobrou chuť a těším se na Vaši návštěvu.


                                                                           Petr Pulicar

  


Naše přednosti

Proč hosté vyhledávají naši Zámeckou restauraci?

 • Klidné místo na okraji města Třešť nedaleko Telče (UNESCO) a jen 15 minut od Jihlavy
 • Pohodlné, bezplatné parkování přímo u restaurace.
 • Příznivé ceny a široká nabídka pokrmů domácí a mezinárodní kuchyně.
 • Letní zahrádka s nabídkou grilovaných pokrmů, zmrzlinových pohárů, míchaných nápojů, šálkem čerstvě mleté kávy a další.
 • Prostory pro kuřáky i nekuřáky.
 • Konferenční prostory, technické vybavení, doprovodné programy a další služby.
 • Výběr kvalitních regionálních, ale také ostatních českých, moravských i zahraničních vín.

 


Pozvánka sommeliéra

Restaurace Zámeckého hotelu Třešť je místo, kde se setkávají opravdoví gurmáni, milovníci historie, dobrého jídla a vína. Objevte v sobě další smysly a nechte se námi hýčkat. Ochutnejte tradiční české pokrmy, poznejte dávno zapomenuté staročeské receptury a jemnost mezinárodní kuchyně se smyslem pro eleganci a detail. Vychutnejte si sezónní speciality, pro jejichž přípravu využíváme výhradně suroviny od zdejších farmářů. Rádi experimentujete, chtěli byste sami přichystat něco dobrého, výjimečného pro svou přítelkyni, nebo přítele? Zeptejte se našeho šéfkuchaře, pana Petra Pulicara jak na to. E-mail: pulicar@zamek-trest.cz.  

Vítejte v místě, kde fantazie nezná hranic.

Varianty pohoštění, které u nás naleznete:

 • Snídaně
 • Obědy
 • Večeře
 • Bankety
 • Svatební a jinak zaměřené slavnostní hostin
 • Rauty
 • Recepce a koktejly
 • Coffeebreaky k vašim jednáním a konferencím
 • Pikniky

 

 

Vinný lístek                                   

Přestože klademe důraz na nabídku regionálních vín a při jejich výběru si dáváme pečlivě záležet, v našich sklepích naleznete další skvosty z Čech a Moravy. Samozřejmě výjimkou nejsou ani vína světová. Ale již dosti slov, neb jak pravil pan Jan Werich v jednom českém filmu: "Pojďme pít, pojďme se radovat, ať jsme veselí". Přijměte mé pozvání, rád vás osobně provedu naší nabídkou vín.

Moravská vína      

 


 

Nápojový lístek                                   

V našich restauracích si můžete vybrat z nabídky nápojů, které vévodí doma vyrobené sezónní limonády jako například bezová, levandulová, z květu růží, ale v chladnějších měsících Vás jistě zahřeje zázvorová limonáda či horké nápoje jako zízvorový čaj, horký nápoj z pomeranče vanilky a badiánu a další. Zkrátka každý si zde přijde na to své.

NÁPOJOVÝ LÍSTEK

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Koktejly                                   

Koktejl bývá označován jako nápoj sestávající z alkoholu smíchaného s dalšími složkami, jako je ovocná šťáva nebo smetana. Víme, jak moc všichni milují klasické koktejly a nejen proto jsme náš sortiment koktejlů vybírali velmi pečlivě. Nejne v letních měsících si tak na letní zahrádce na nádvoří Zámku Třešť můžete vychutnat klasické Mojito, Sex on the Beach, Tequila Sunrise, Cuba Libre, Pina Colada a další. Koktejly Vám rádi připravíme také bez alkoholu.

Úplný seznam našich klasických koktejlů naleznete po kliknutí na obrázek. 

Koktejlový lístek