Svatby na zámkuKlikněte zde a přejděte k podrobné svatební nabídce na Zámku Třešť


Každá žena sní o romantické svatbě na okouzlujícím místě. Prožijte svůj den D v Zámeckém hotelu Třešť a splňte si tak svůj sen v srdci Vysočiny. S pořádáním svatebních obřadů máme dlouholeté zkušenosti, díky kterým připravíme dokonalou svatbu, která překoná vaše očekávání.

Venkovní svatební obřady na okouzlujícím místě.

Svatební hostiny až pro 120 osob.

Ubytování pro svatební hosty.

Široký výběr zábavy a atrakcí.

Prožijte romantickou svatbu na zámku

Toužíte po romantické svatbě na zámku? Zámecký hotel Třešť nabízí luxusní prožití svatebního dne s nezapomenutelnými zážitky. Nabízíme venkovní svatební obřady v krásném parku, na nádvoří nebo v historickém salonku. Připravujeme svatební hostiny až pro 120 osob a poskytujeme ubytování v nádherném prostředí s Wellness & Spa. Svatba pro nás nekončí vaším „Ano“ - budeme s vámi po celý svatební den a pomůžeme s čímkoliv, co budete potřebovat.

Detailní organizace svatebního dne

Pomůžeme vám s kompletní organizací svatebního dne. Postaráme se o vítání hostů, organizaci svatebního obřadu až po zasedací pořádek a zábavu. Společně naplánujeme svatební den do nejmenších detailů. Přejete si mít venkovní svatbu v přírodě, v zámeckém parku, na nádvoří nebo v historickém hudebním salónku? Stačí nám sdělit vaše přání.

Kompletní svatební servis od fotografa až po zábavu

Zajistíme kompletní květinový servis, slavnostní výstřel z děla, atraktivní doprovodný program, hudební zábavu i půlnoční ohňostroj. Součástí našich služeb je profesionální svatební fotograf s možností focení v nádherném zámeckém areálu bez přihlížejících turistů. V Zámeckém hotelu Třešť budete mít vždy jedinečné soukromí. Pokud budete mít svatební obřad mimo Třešť, zajistíme převoz na zámeckou svatební hostinu limuzínou, veteránskými automobily i kočárem taženým koňmi. U nás prožijete svůj svatební den jako v pohádce. Svatební den v Zámeckém hotelu Třešť se stane nezapomenutelným zážitkem.

Zámecká svatební hostina a svatební catering

Připravíme svatební hostinu až pro 120 hostů a zajistíme kompletní svatební catering. Pomůžeme kompletně navrhnout svatební menu od slavnostních přípitků, přes svatební oběd, sladké dezerty až po odpolední raut i večerní grilování. Přejete si znát ceník svatební hostiny? Napište nám přes kontaktní formulář nebo zavolejte.

Ubytování pro svatební hosty a novomanžele

Tříhvězdičkový hotelový zámeček se nachází v samotném srdci Vysočiny, v obci Třešť vzdálené 18 km jižně od Jihlavy. Svatebním hostům nabízíme moderní ubytování v nádherném zámeckém stylu. Pro novomanžele máme připraven luxusní novomanželský apartmán. Rezervujte si svatbu na pohádkovém místě v Zámeckém hotelu Třešť.

Součástí naší nabídky jsou také romantické balíčky pro dva a pronájem prostorů pro konference.

Co Vám nabízíme?

Vaše svatba na zámku může být civilní, ale také symbolická či obnovení svatebního slibu v den výročí svatby.

 • Svatební obřad v Hudebním salónku
 • Svatební obřad na nádvoří
 • Zahradní svatební obřad
 • Ubytování v zámeckých pokojích
 • Svatební hostina s večerní párty s grilováním 
 • Služby fotografa a fotografování v zámeckých interiérech a přilehlém parku 
 • Pronájem limuzín, veteránů a kočáru taženým koňmi
 • Šermíři, doprovod kočáru vojenskou gardou a další dobový doprovodný program
 • Slavnostní výstřel z děla pro novomanžele
 • Ohňostroj 
 • Květinový servis, dekorace na přání
 • Hudební doprovod při svatebním obřadu
 • Vážná, muzikálová, moderní, rocková, taneční a poslechová hudba

 

V případě zájmu o nezávaznou nabídku nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 567 224 247, nebo na e-mail: lechnyrova@zamek-trest.cz.

 

Svatby na Zámku Třešť

 


 

Fotogalerie

                             

         Svatební inspirace                                     Svatba Lenka a Jan                                       Svatba Oxley 2014

                             

        Svatba Hrubá 2014                                   Jedinečnost okamžiku                                  Svatba na zámku

                  

           Svatební hostiny                                            Svatební obřady