Ubytování v zámeckém stylu

Romantické procházky malebnou krajinou v srdci Vysočiny, ochutnávání místních specialit a odpočinek v nádherných zámeckých prostorech… Tenhle sen si můžete jednoduše splnit, pokud vyrazíte na návštěvu k nám do Zámeckého hotelu Třešť. Pouhých 15 minut jízdy autem od Jihlavy najdete klidné místo s vynikající gastronomií a ubytováním v zámeckém stylu. Zapomeňte i Vy na všední starosti a užijte si u nás svých pár dní klidu a pohody…

Zámecký hotel Třešť

Zámecký hotel Třešť nabízí ubytování v historické budově zámku, kde na Vás doslova dýchne atmosféra dávných dob. Pokud dáváte přednost modernějšímu ubytování, můžete využít nově zrekonstruovanou dependanci, která vznikla v bývalých zámeckých stájích. Obě varianty jsou ideální volbou, pokud hledáte ubytování pro dva na zámku a chcete si užít třeba prodloužený víkend. Kromě toho je hotel i vyhledávaným cílem letních dovolených s dětmi.

Chcete udělat své drahé polovičce radost a přemýšlíte, kde strávit romantický víkend? Vyzkoušejte naše ubytování v zámeckém stylu, ve kterém se budete cítit jako v pohádce. O ubytování pro dva na zámku je velký zájem, proto jsme pro Vás připravili celkem 24 dvoulůžkových pokojů. Ve všech najdete koupelnu, TV se satelitem, vysoušeč vlasů, telefon a chladničku. Pokrytí bezdrátovým připojením k internetu na pokojích i v celém hotelu je pak samozřejmostí.

Restaurace s ubytováním Třešť

Zámecký hotel Třešť je tou nejromantičtější volbou ubytování pro dva na zámku na Vysočině. Nádherné zámecké pokoje stejně jako pokoje v dependanci poskytují soukromí a klid pro celodenní relaxaci. Užijte si i vy ubytováním v zámeckém stylu se vším všudy – pokud budete chtít, zajistíme pro Vás během Vašeho ubytování masáž, infrasaunu i kosmetiku. Stejně tak Vám i doporučíme, kam vyrazit v okolí na výlet a jakou specialitu ochutnat v naší zámecké restauraci. Zkrátka uděláme maximum pro to, abyste od nás vždy odjížděli spokojení, odpočatí a s úsměvem na rtech! V ceníku naleznete ceny za ubytování dle typu pokojů.