Práce, která vás bude bavit. Zámecký hotel Třešť přijme číšníka, servírku.

 

Zámecký hotel Třešť přijme

 

Kuchaře / kuchařku

Ke dni 1. 5. 2017 nabízí Zámecký hotel Třešť volné pracovní místo na plný pracovní úvazek na pozici kuchař / kuchařka v obci Třešť (okres Jihlava).

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice: Kuchař / kuchařka

Rozšířený popis: Příprava snídaní, pokrmů z nabídky jídelního lístku, polopenze (práce krátký / dlouhý týden).

Počet volných míst: 1
Úvazek: Plný úvazek, popřípadě také na DPP
Nástup: květen, červen 2017, případně dohodou
Mzda: Bude sděleno při osobním jednání.
Náplň práce: Příprava snídaní, poledních obědů a jídel z nabídky jídelního lístku včetně polopenzí. Spolupráce při tvorbě jídelního lístku.

Požadujeme: Znalost práce v oboru, ochotu učit se novým věcem, svědomitost, důslednost. Trestní bezúhonnost. Zašlete nám svůj životopis buď poštou na adresu: Zámecký hotel Třešť, Dr. Richtra 234, 589 01 Třešť, nebo e-mailem: lechnyr@zamek-trest.cz. Vámi zaslané materiály považujeme za důvěrné a při práci s nimi budeme postupovat v souladu se zněním zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Benefity: čtvrtletní výkonnostní odměny, příspěvek na dopravu, možnost přespání, práce pro Akademii věd ČR, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, kurz anglického jazyka pro zaměstnance, odborné vzdělávací kurzy a semináře.

 

Poznámka k volnému místu: Rozšiřujeme provoz a hledáme lidi bez ohledu na věk, kteří by doplnili náš tým, chtějí si vydělat, jsou kreativní a pracovití, ochotní, cílevědomí, zodpovědní a nebojí se kontaktu s lidmi. Bližší informace při osobním jednání.  www.zamek-trest.cz.

 


 

 

Číšníka / servírku

Ke dni 1. 5. 2017 nabízí Zámecký hotel Třešť volné pracovní místo na pozici číšník / servírka v obci Třešť (okres Jihlava).

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice: Číšník / servírka

Rozšířený popis: Servis snídaní od 7 - 10:00 hod., polopenzí a práce v restauraci Renesance od 11 - 23:00 hod. (krátký / dlouhý týden).
Počet volných míst: 1
Úvazek: Plný úvazek, popřípadě na DPP
Nástup: květen, červen 2017, případně dohodou
Mzda: Bude sděleno při osobním jednání.

Benefity: čtvrtletní výkonnostní odměny, příspěvek na dopravu, možnost přespání, práce pro Akademii věd ČR, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, kurz anglického jazyka pro zaměstnance, odborné vzdělávací kurzy.

Poznámka k volnému místu: Pro letní provoz hledáme lidi bez ohledu na věk, kteří by doplnili náš zámecký tým, chtějí si vydělat, jsou pracovití, ochotní, cílevědomí, zodpovědní a nebojí se kontaktu s lidmi. Bližší informace při osobním jednání.  www.zamek-trest.cz 


Kontaktní údaje:

Jaroslav Lechnýř, telefon: 739 632 071, e-mail: lechnyr@zamek-trest.cz
Šimon Jeleňák, telefon: 739 329 886, e-mail: jelenak@zamek-trest.cz 
Místo výkonu práce: Zámecký hotel Třešť, Dr. Richtra 234, 589 01 Třešť.

Zaměstnavatel: Středisko společných činností AV ČR, v.v.i., Národní 1009/3, 110 00 Praha 1