Wellness & spa

 Wellness v Zámeckém hotelu Třešť

Dokonalý odpočinek vyžaduje nejen zklidnění mysli, ale i celého těla. Proto nabízíme hostům v Zámeckém hotelu Třešť možnost využít zámecké wellness ubytování pro dva. Užijte si tak se svojí drahou polovičkou prodloužený víkend plný masáží, kosmetických procedur a relaxačních chvilek v infrasauně a vířivce.

Wellness, masáže, kosmetika a fitness - ceník Zámecký hotel TřešťWellness pobyty na zámku jsou vyhledávaným způsobem, jak strávit prodloužený víkend nebo i na jediný den utéct z každodenního shonu. Naše wellness navíc doplňuje nádherná okolní příroda, která přímo vybízí k dlouhým procházkám po okolí Třešti. Vyrazte i Vy poznávat krásy Vysočiny – večer si pak můžete odpočinout ve vířivce s lahví sektu nebo při masáži lávovými kameny. Vířivku i infrasauny si můžete pronajmout pro sebe a svého partnera a užívat si tak ničím nerušené chvilky ve dvou.

Přemýšlíte s kamarádkami, kam vyrazit na víkend? Využijte naše wellness balíčky pro ženy a přijeďte si k nám odpočinout s kamarádkami, kolegyněmi i maminkou a sestrou. Wellness balíčky pro ženy jsou často vyhledávané i pro dámské rozloučení se svobodou. Nechte se s kamarádkami celý víkend hýčkat – vyzkoušejte klasické i havajské masáže, kosmetiku, infrasaunu i vířivku. To vše v Zámeckém hotelu Třešť, pouhých 15 minut jízdy autem od Jihlavy. Wellness pobyty na zámku vám připravíme přesně podle Vašich představ tak, abyste od nás odjížděli maximálně spokojení.

Wellness pobyty na našem zámku můžete použít i jako krásný dárek k výročí nebo narozeninám. Nebo překvapte svoji drahou polovičku vskutku romantickou žádostí o ruku v naší soukromé vířivce. Zámecké wellness ubytování pro dva můžete doplnit i cvičením v naší vybavené fitness tělocvičně. Můžete si dopoledne zacvičit, poté relaxovat ve vířivce se sklenou sektu, odpoledne strávit na masáži a večer zakousnete něco dobrého v naší restauraci. Nevypadá přesně takhle dokonalý wellness pobyt na zámku?


K dispozici pro Vás jsou:
Wellness

  • fitness tělocvična vybavená rotopedy, lehátkem pro procvičení a formování nejen břišního svalstva a šikmá lavice pro dotvarování bříšních svalů
  • wellness část s vířivkou a infra saunou
  • bylinná parní lázeň Bylinka
  • nabídka kombinovaných relaxačních i sportovních masáží
  • kosmetická péče, tělové zábaly, péče o pleť, kurzy líčení
  • oddělené prostory šaten se sprchou pro dámy a pány
  • samostatná posilovna s Wellness a masážečinkami a posilovacím strojem
  • sekt, ovoce a nealkoholické nápoje dle nabídky s donáškou přímo do wellness
  • speciální nabídky šité na míru firemním akcím s kratšími masážemi nebo kosmetickou péčí

Procedury jsou zajišťovány odborným personálem. Pokusíme se vyjít vstříc Vašim časovým možnostem a požadavkům, při pozdější rezervaci však nemůžeme z důvodů specializace služby garantovat její dostupnost ve Vámi požadovaný čas.Prosíme Vás proto o včasnou rezervaci procedur předem na naši recepci:
telefonicky +420 567 224 247
 nebo e-mailem recepce@zamek-trest.cz
Prosíme, při plánování Vašeho pobytu berte v úvahu, že maximální počet pro současný pobyt ve vířivce a/nebo infra sauně z kapacitních a hygienických důvodů jsou 4 osoby.

Děkujeme za Vaši přízeň.