Wellness v Zámeckém hotelu Třešť

Wellness & spa


Odpočiňte si v nádherné přírodě na Vysočině. Zklidněte tělo i mysl ve wellness v Zámeckém hotelu Třešť. Využijte zámecké ubytování pro dva a užijte si prodloužený víkend plný masáží, kosmetických procedur a relaxace v infrasauně i vířivce.

Atraktivní zámecké prostředí.

Masáže a kosmetické procedury.

Relaxace v nádherné přírodě.

Wellness & Spa.

Wellness pobyty na zámku

Relaxační wellness pobyty na zámku v Třešti patří k ideálním způsobům trávení prodlouženého víkendu. Načerpejte síly, odpočiňte si od stresu a nechte se hýčkat ve Wellness & Spa v Zámeckém hotelu Třešť. Součástí wellness je whirlpool, infrasauna, fitness a výběr z celé řady masáží, které uvolní bolest šíje, krční páteře, kříže nebo nohou. Od napětí pomáhá také perličková koupel, která urychluje regeneraci svalů. Díky tomu jsou wellness pobyty vhodné také pro seniory, jakožto součást rehabilitace.

Wellness, masáže, kosmetika a fitness - ceník Zámecký hotel Třešť

Speciální wellness balíčky pro ženy

Přemýšlíte, kam vyrazit s kamarádkami na víkend? Využijte zámecké wellness balíčky pro ženy a přijeďte si odpočinout s kamarádkami, maminkou i sestrou. Wellness balíčky pro ženy jsou vyhledávané také pro dámské rozlučky se svobodou. Nechte se s kamarádkami celý víkend hýčkat a vyzkoušejte klasické i havajské masáže, kosmetiku, infrasaunu i vířivku. To vše v Zámeckém hotelu Třešť, pouhých 15 minut jízdy autem od Jihlavy.

Wellness pobyty na zámku připravíme přesně podle vašich představ tak, abyste od nás odjížděly maximálně spokojené. Využijte výhodné balíčky pro ženy, rezervujte si svůj pobyt. A pokud hledáte okouzlující místo pro svatbu, je právě zámek v Třešti tím pravým, na kterém se může konat vaše nezapomenutelná svatba.

Darujte luxusní wellness pobyt

Wellness pobyty na zámku Třešti jsou skvělým dárkem k narozeninám i k výročí. Překvapte svoji drahou polovičku romantickým pobytem s whirlpool, saunou a masážemi. Klasická masáž nejenže příjemně uvolní tělo, ale pomůže překonat bolest kříže, šíje i páteře. O dokonalý zážitek se postará luxusní ubytování a výtečná gastronomie naší zámecké restaurace. Rezervujte si Wellness & Spa pobyt pro dva. Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář.

Kromě wellness pobytů Zámecký hotel v Třešti nabízí reprezentativní prostory pro konference a pořádání teambuildingových akcí.


K dispozici pro Vás jsou:
Wellness

  • fitness tělocvična vybavená rotopedy, lehátkem pro procvičení a formování nejen břišního svalstva a šikmá lavice pro dotvarování bříšních svalů
  • wellness část s vířivkou a infra saunou
  • bylinná parní lázeň Bylinka
  • nabídka kombinovaných relaxačních i sportovních masáží
  • kosmetická péče, tělové zábaly, péče o pleť, kurzy líčení
  • oddělené prostory šaten se sprchou pro dámy a pány
  • samostatná posilovna s Wellness a masážečinkami a posilovacím strojem
  • sekt, ovoce a nealkoholické nápoje dle nabídky s donáškou přímo do wellness
  • speciální nabídky šité na míru firemním akcím s kratšími masážemi nebo kosmetickou péčí

Procedury jsou zajišťovány odborným personálem. Pokusíme se vyjít vstříc Vašim časovým možnostem a požadavkům, při pozdější rezervaci však nemůžeme z důvodů specializace služby garantovat její dostupnost ve Vámi požadovaný čas.Prosíme Vás proto o včasnou rezervaci procedur předem na naši recepci:
telefonicky +420 567 224 247
 nebo e-mailem recepce@zamek-trest.cz
Prosíme, při plánování Vašeho pobytu berte v úvahu, že maximální počet pro současný pobyt ve vířivce a/nebo infra sauně z kapacitních a hygienických důvodů jsou 4 osoby.

Děkujeme za Vaši přízeň.