Zámek Třešť

Zámek Třešť

Hotel - restaurace - wellness

Zámecký hotel Třešť*** Superior patří k vyhledávaným turistickým cílům kraje Vysočina. Nachází se v malebné lokalitě Třešťských vrchů asi 19 km od krajského města Jihlava a je situován v malebném prostředí přírodního lesoparku.

Nejen kvalitní ubytování na Vysočině

Rozsáhlé ubytovací kapacity s kvalitním zázemím zámeckého hotelu jsou vhodné nejen pro konferenční a vzdělávací činnost, ale poskytují vhodné prostředí také pro letní i zimní dovolenou, pořádání společenských a kulturních akcí - svateb, firemních večírků, oslav jubilejí, setkání abiturientů...

Bezbarierové ubytování nedaleko Jihlavy

Hotel nabízí ubytování jak v hlavní zámecké budově, tak v přilehlé zrekonstruované depandanci, která nabízí mimo jiné i bezbariérové ubytování. Hosté mohou využít Hodovní síň, Restauraci Renesance,  Hudební salonek a další salonky. V letních měsících lze příjemně posedět na letní zahrádce na nádvoří nebo u otevřeného ohniště v zámeckém parku, v zimních měsících zase u krbu v útulném prostředí Hodovní síně.

Členství v profesních organizacích a klasifikace hotelu

Zámecký hotel Třešť*** superior je členem AHR ČR (Asociace hotelů a restaurací České republiky) a AKC ČR (Asociace kuchařů a cukrářů České republiky). 

Naše ubytovací zařízení je podle oficiální jednotné klasifikace certifikováno jako HOTEL ***SUPERIOR.


Certifikace HACCP
Certifikace HASAP 

obr_317 obr_318 akc obr_285